Diagnostyka komputerowa na najwyższym poziomie

Pod względem diagnostyki dążymy do specjalizacji i wszechstronności. Dzięki temu zapewniamy wygodną obsługę naszym klientom. Wyposażenie Autkowawa w różnorodny sprzęt diagnostyczny pozwoli Ci wykonać pełną diagnostykę komputerową w jednym miejscu. O jej skuteczności przekonało się już wielu naszych klientów.

Cel diagnostyki samochodowej

Zadaniem naszych testerów jest wskazanie miejsca, w którym występują usterki odpowiedzialne za niepoprawną pracę samochodu. W naszej pracy wykorzystujemy tylko sprawdzony sprzęt (marki Bosch, Launch, XTOOL), szybki i precyzyjny w swym działaniu. To podstawa dla dalszych działań typowo naprawczych.

Po ustaleniu miejsca awarii do akcji wkraczają nasi doświadczeni elektromechanicy, którzy sprawnie docierają do źródła problemu, określają dokładną przyczynę i likwidują ją. Dzięki wiedzy popartej doświadczeniem wiemy, że każda awaria ma szanse na naprawę i staramy się tą szansę w pełni wykorzystać.

Komputerowa diagnostyka samochodów

Przebieg diagnostyki komputerowej

Mimo zaawansowanych technologii sama diagnostyka komputerowa jest dość prostym zabiegiem. Współczesne samochody są wyposażone w wewnętrzne komputery, które sterują wszystkimi podzespołami poprzez zaprogramowane układy diagnostyczne. Są one zaprogramowane w sposób określony przez producenta. Z czasem parametry te mogą odbiegać od normy, co zostaje zarejestrowane przez dany sterownik w postaci kodu błędu.

Rolą diagnostyki komputerowej jest właściwe odczytanie tych kodów. Służy do tego komputer diagnostyczny (tester), który łączy się z komputerem samochodu poprzez specjalne gniazda zlokalizowane wewnątrz kabiny. Dzięki temu uzyskujemy połączenie ze sterownikami poszczególnych układów danego pojazdu. Pozwala to na odczytanie pamięci błędów. Konieczny jest też test w czasie jazdy samochodem, który pozwala zobaczyć rzeczywiste wartości pracy podzespołów. Tester umożliwia też wykasowanie błędnych ustawień.

Oferowana przez nas diagnostyka samochodowa wykazuje się wysoką dokładnością. W połączeniu z pracą naszych elektromechaników możemy zapewnić skuteczność działania, która z pewnością spotka się z satysfakcją klientów z warszawskiego Mokotowa i Ursynowa.

Odwiedź nas koniecznie, jeśli Twój samochód nie działa poprawnie. Zapewniamy wsparcie dla samochodów osobowych i dostawczych wszystkich marek.

TOP