Klimatyzacja samochodowa pod specjalnym nadzorem

Klimatyzacja to jeden z niedocenianych układów w samochodzie. Tymczasem serwis klimatyzacji samochodowej ma swoje uzasadnienie nawet przy poprawnie działającym układzie. Nie tylko dlatego, że instalacja ta jest powiązana z innymi elementami samochodu, ale też ze względu na nasze samopoczucie zdrowie. Przekonaj się, co możemy zrobić dla Twojej klimatyzacji samochodowej i ciesz się przyjemnością jazdy.

Klimatyzacja samochodowa a komfort jazdy

Klimatyzacja w samochodzie to skomplikowany układ, którego prawidłowa praca ma wpływ na komfort jazdy oraz zdrowie kierowcy i pasażerów niezależnie od pory roku. Brak swobodnego przepływu powietrza, odpowiedniego poziomu temperatury i wilgotności czy wreszcie obecność grzybów i bakterii w nawiewie sprawiają, że podczas jazdy szybciej się męczymy i jesteśmy podatni na infekcje.

W trosce o Twój komfort polecamy regularne:

Jeśli uruchomienie klimatyzacji w Twoim samochodzie powoduje nieprzyjemny zapach, to znak, że doszło do zanieczyszczenia i rozwoju grzybów. Skorzystaj z naszej kompleksowej dezynfekcji i ciesz się czystym powietrzem przez długi czas.

A/C - Klimatyzacja samochodowa

Kompleksowy serwis klimatyzacji samochodowej

Podobnie jak większość urządzeń również układ klimatyzacji w sposób naturalny się zużywa, a wyeksploatowane elementy mogą powodować usterki oraz awarie.

Zgłoś się do nas, gdy zauważysz:

  • słabszą siłę nawiewu,
  • niewystarczający poziom chłodzenia lub grzania,
  • brak zmiany temperatury (stały ciepły lub zimny nawiew).

W ramach usług serwisowych oferujemy:

  • coroczne przeglądy (zgodnie z zasadą: lepiej zapobiegać niż naprawiać), które mogą Cię uchronić przed dużymi wydatkami w przypadku poważnych awarii. W ramach przeglądu wykonujemy m.in. napełnianie klimatyzacji samochodowej (zwane potocznie nabijaniem klimatyzacji samochodowej),
  • naprawę klimatyzacji samochodowej.
  • odgrzybianie klimatyzacji samochodowej.

Dysponujemy specjalistycznym sprzętem (Ecotechnics - serwis klimatyzacji) i nowoczesnymi testerami (Hydrogen - tester szczelności układu klimatyzacji, wykrywa najmniejsze nieszczelności).

Wieloletnia praktyka naszego warsztatu utwierdziła nas w przekonaniu, że awarie klimatyzacji potrafią zaskakiwać. Przykładowo problem z permanentnym ciepłym nawiewem może oznaczać uszkodzenie innego układu. To nauczyło nas zwracać uwagę na szczegóły.

Obsługujemy klientów z dzielnic Warszawa-Ursynów i Warszawa-Mokotów. Zapraszamy w przypadku problemów z klimatyzacją samochodową niezależnie od modelu i rocznika samochodu.

TOP