Nowoczesny serwis klimatyzacji samochodowej

Wybór naszego warsztatu to ratunek dla Twoje klimatyzacji. Zapewniamy specjalistyczne wyposażenie i fachowców, którzy sprostali nie jednej awarii w różnych modelach samochodów. Jeśli potrzebujesz niezawodnego serwisu klimatyzacji samochodowej, Autkowawa czeka na Ciebie w pełnym rynsztunku!

Kompleksowa naprawa klimatyzacji samochodowych

Obok elektroniki klimatyzacja od wielu lat jest specjalizacją naszego warsztatu. Na naszym koncie jest wiele zaskakujących napraw. Możesz na nas liczyć niezależnie od tego, który z elementów klimatyzacji jest niesprawny.

Zajmujemy się naprawą całych układów oraz serwisem:

  • sprężarek (zawory, sprzęgła, uszczelnianie),
  • skraplaczy (chłodnic),
  • osuszaczy (np. wymiana filtra), parowników (wymiana),
  • zaworów rozprężnych.

Mamy też duże doświadczenie w wykonywaniu napraw takich jak:

  • spawanie aluminiowych elementów klimatyzacji,
  • zaciskanie końcówek na przewodach ciśnieniowych klimatyzacji,
  • Napełnianie (także sprawdzanie szczelności i naprawa nieszczelnego układu) – ważny element dbałości o klimatyzację, o którym więcej dowiesz się z osobnej zakładki,

Ze względu na częstą dostawę części we wszystkich przypadkach, możesz liczyć na możliwie krótki termin wykonania naprawy.

Serwisant klimatyzacji samochodowych

Diagnostyka i wsparcie elektromechanika dla kierowców z Mokotowa i Ursynowa

We współczesnych modelach samochodów układ klimatyzacji jest wysoce skomputeryzowanym systemem, którego usterki wymagają wręcz specjalistycznych badań. Pod tym względem siłą naszego zakładu jest wyspecjalizowana kadra, w tym profesjonalni elektromechanicy, których wiedza pozwala na sprawną naprawę skomplikowanych układów elektrycznych i sterujących klimatyzacji. Elektronika odpowiedzialna za pracę klimatyzacji nie ma dla nich tajemnic.

W praktyce niezwykle istotny okazuje się też posiadany przez nas nowoczesny sprzęt do diagnostyki samochodowej, który pozwala od razu na miejscu ustalić miejsce awarii, a następnie sprzęt marki Ecotechnics wykorzystywany do napraw. Dysponujemy m.in.:

  • stacją lutowniczą na gorące powietrze,
  • endoskopem do lokalizowania mikropęknięć we wszystkich układach samochodu.

Możesz być pewien, że cena naszych usług Cię nie zaskoczy. Koszty napraw są konsultowane z klientem przed ich wykonaniem. Podobnie dzieje się z w przypadku ewentualnych komplikacji występujących po drodze. Dbamy o stałą komunikację z klientem.

Nasz warsztat znajduje się w lokalizacji dogodnej dla klientów z dzielnic Warszawa Ursynów i Warszawa Mokotów. Zajrzyj do nas, jeśli szykujesz się do sezonu wiosenno-letniego lub gdy Twoja klimatyzacja odmawia współpracy pod innym względem. Oddaj naprawę klimatyzacji samochodowej w ręce autkowawa, a Twoja klimatyzacja odzyska pierwotną moc.

TOP