Autkowawa – najlepszy warsztat dla kierowców z Mokotowa

Autkowawa to Twój nowoczesny i godny zaufania warsztat samochodowy. Świetna lokalizacja powoduje, że jesteśmy częstym wyborem wśród kierowców z dzielnicy Warszawa Mokotów. Ale nie tylko dobra lokalizacja jest tym, co nas wyróżnia. Kierowcy ufają nam, gdyż w pracy korzystamy z nowoczesnego sprzętu i starego, dobrego profesjonalizmu.

Prowadzimy komputerową diagnostykę aut, zajmujemy się elektroniką i elektromechaniką samochodową. Serwisujemy też, napełniamy i odgrzybiamy klimatyzację.

Trafna diagnostyka samochodowa

Bez właściwej diagnozy ani rusz. Komputerowa diagnostyka samochodowa, ze względu na coraz większą obecność elektroniki w układach Twego auta, jest dziś powszechna. W Autkowawa stawiamy na diagnostykę kompleksową i skuteczną, wykrywającą faktyczne awarie.

Nasz warsztat wyposażyliśmy w narzędzia do kompletnej diagnozy stanu Twego auta i podzespołów. Posiadamy m.in. zaawansowane testery usterek Bosch KTS, XTOOL oraz Launch, dzięki czemu możemy bezbłędnie określić parametry pracy diagnozowanych podzespołów.

Jeśli zauważysz, że auto spala więcej paliwa, ma problemy z mocą, zapalają się kontrolki ostrzegawcze – to znaczy że czas na diagnozę w naszym serwisie.

Ofertę kierujemy zwłaszcza dla kierowców z Mokotowa – nasze bliskie, sąsiedzkie położenie będzie dla nich jednym z atutów w zatłoczonej stolicy.

Diagnostyka pojazdów w mokotowskim warsztacie

Precyzyjna elektronika samochodowa

Elektronika samochodowa powstała w autach, by ułatwiać życie, niestety układy elektroniczne często ulegają awariom i nawet drobna usterka potrafi obniżyć bezpieczeństwo jazdy lub nawet skutecznie wyłączyć auto z ruchu.

W Autkowawa diagnozujemy i naprawiamy układy i podzespoły elektroniczne odpowiedzialne za:

  • sterowanie silnikiem i mechanizm przenoszenia napędu,
  • bezpieczeństwo (poduszki powietrzne, centralne zamki, ABS, ESP),
  • komfort jazdy (multimedia, klimatyzacja).

Równie skutecznie naprawiamy elementy silnika (czujniki, sterownik, cewki zapłonu) jak i komputery samochodów. Elektronika samochodowa w naszym wykonaniu to nowoczesny sprzęt i narzędzia. Elektromechanicy z Autkowawa często mają do czynienia z tzw. przypadkami beznadziejnymi, które udaje się dzięki naszym umiejętnościom naprawić, wbrew opiniom innych mechaników i warsztatów.

Kompletny serwis klimatyzacji samochodowej

Prowadzimy kompleksowy serwis klimatyzacji, abyś zawsze miał w aucie optymalna temperaturę. U nas możesz przeprowadzić:

Posiadamy specjalistyczny sprzęt: serwis Ecotechnics oraz tester szczelności klimatyzacji Hydrogen, a także, co oczywiste, duże doświadczenie i rzesze zadowolonych z usługi kierowców.

Jeśli więc Twoja klimatyzacja nie działa z pełną mocą, nie grzeje/ chłodzi prawidłowo, brak jest ciepłego lub zimnego nawiewu – wsiądź w auto i przyjedź do naszego warsztatu.

Warsztat autkowawa Mokotów

Autkowawa – uczciwa oferta dla kierowców z Mokotowa i całej Warszawy.

Kiedy Twoje auto potrzebuje naszej interwencji, to zostawiając je pod dachem naszego warsztatu, możesz być pewien:

  • szybkiej i trafnej diagnostyki,
  • sprawnej realizacji usługi naprawy/ wymiany (odbieramy dostawy części co 2 godziny),
  • nowoczesnego wyposażenia – diagnostycznego, naprawczego i serwisowego,
  • rozsądnych cen, czasowych promocji i rabatów, np. pozasezonowych.

Specjalizujemy się w naprawach trudnych, z pozoru niewykonalnych, i świetnie radzimy sobie z diagnostyką samochodową, dzięki czemu pomogliśmy już niejednemu kierowcy. Skontaktuj się z nami, pomożemy także Tobie. Jeśli mieszkasz w dzielnicy Warszawa Mokotów, dojedziesz szybko i wygodnie – jesteśmy niedaleko.

TOP