Serwis Autkowawa powstał ze względu na rosnące zapotrzebowanie rynku i rozwój motoryzacji w kierunku coraz bardziej skomplikowanych podzespołów, mających zwiększać wygodę kierowcy. Wszystko to wymaga specjalistycznej, stale poszerzanej wiedzy, która jest podstawą naszej skuteczności.

Kompleksowe wsparcie dla kierowców z Mokotowa i Ursynowa

Aktualnie w naszym zespole do dyspozycji klientów są specjaliści od:

W naszej codziennej praktyce wszystkie te obszary doskonale się uzupełniają i pozwalają nam na większą skuteczność. Połączone siły naszych pracowników wielokrotnie decydowały o sukcesie zwłaszcza w trudnych przypadkach.

Przez lata istnienia rozbudowywaliśmy wyposażenie o coraz nowocześniejsze testery i narzędzia serwisowe. Wspólnym mianownikiem naszego wyposażenia jest niezawodność. W codziennej pracy wykorzystujemy m.in.:

  • testery usterek Bosch KTS,
  • serwis klimatyzacji Ecotechnics,
  • stacje lutowniczą na gorące powietrze,
  • mikroskop lokalizujący mikropęknięcia w sterownikach samochodu.
Nasz serwis Autkowawa

Oszczędzamy Twój czas

Mamy wieloletnie doświadczenie w diagnostyce i naprawie samochodów różnych marek. Nasze wsparcie oferujemy zarówno klientom indywidualnym jak i firmowym flotom samochodowym (umowy serwisowe). Naprawiamy samochody osobowe i dostawcze.

Szanujemy Twój czas i staramy się optymalizować koszt obsługi, dlatego:

  • oferujemy szybką i pełną diagnostykę. Wszystkie systemy sprawdzisz w jednym miejscu – specjalistyczny sprzęt diagnostyczny pozwala nam na szybkie ustalenie, którego układu dotyczy awaria,
  • stosujemy zarówno części oryginalne jak i zamienniki (w zależności od decyzji klienta),
  • mamy zapewnioną dostawę części co 2 godziny (korzystamy ze sprawdzonych dostawców, posiadających produkty zgodne z zaleceniami producentów aut),
  • zapewniamy indywidualne podejście (bieżące konsultacje zarówno na etapie wyceny jak i naprawy) – nasi klienci znają koszt i termin naprawy przed jej rozpoczęciem,
  • mieścimy się w punkcie dogodnym dla klientów z dzielnic Warszawa Ursynów, Warszawa Mokotów i okolic.

Po wykonaniu naprawy w naszym warsztacie jesteś objęty minimum roczną gwarancją (wyjątkiem są przypadki, gdy producent części zapewnia dłuższy okres gwarancji). Ponadto będąc naszym stałym klientem, wykonując regularne przeglądy, zapewniasz bezpieczeństwo sobie i swoim bliskim oraz oszczędzasz na kosztach napraw.

Dołącz do grona naszych stałych klientów i przekonaj się, jak dobrze może wyglądać współpraca z warsztatem samochodowym. Zapraszamy do kontaktu.

TOP