Kierowcy z Ursynowa – klientami warsztatu samochodowego Autkowawa

Podstawową usługa w każdym dobrym warsztacie samochodowym jest właściwa diagnostyka samochodowa. Często trafiają do nas właściciele samochodów, którzy stracili już nadzieję na odkrycie źródła awarii w swoim aucie ze względu na nietrafioną diagnozę.

Warsztat samochodowy Autkowawa specjalizuje się zwłaszcza w diagnostyce komputerowej układów samochodowych, pełnym serwisie klimatyzacji oraz naprawie elektroniki samochodowej i elektromechanice.

Nasza lokalizacja sprawia, że dogodnie można trafić do nas z dzielnicy Warszawa Ursynów. Mamy wielu stałych klientów pochodzących z tej części miasta.

Elektronika samochodowa w nowoczesnym wydaniu

Mechanika samochodowa to w dzisiejszych czasach dominacja układów elektronicznych w konstrukcji auta. Elektronicznie sterowane podzespoły i całe układy mają zapewnić większe bezpieczeństwo i wygodę jazdy. Niestety delikatna elektronika często ulega awarii.

Wtedy do akcji wkraczamy my. Nasze zadanie to trafna diagnoza i skuteczna naprawa wszystkich układów elektronicznych Twojego auta, zwłaszcza:

  • odpowiedzialnych za pracę silnika i przeniesienie napędu,
  • zapewniających bezpieczeństwo – systemy ABS i ESP, centralny zamek, system poduszek powietrznych,
  • wpływających na komfort jazdy – system multimedialny, klimatyzacja.

Najczęstsze podzespoły elektromechaniczne i elektroniczne, które naprawiamy, to: komputery samochodowe ECU/ ECM, elementy układu klimatyzacji, układ sterowania lusterek i szyb, czujniki i sterownik silnika, cewki zapłonowe, pompy wtryskowe, akumulatory i alternatory, światła i instalacja elektroniczna.

Elektronika w warsztacie samochodowym Ursynów

Wygodna i szybka diagnostyka samochodowa

Nasz warsztat posiada specjalistyczny sprzęt diagnostyczny, którego używamy do testowania parametrów określonych układów w celu wykrycia usterki (m.in. marki Launch, XTOOL czy Bosch). Dzięki temu szybko znajdujemy problematyczny podzespół, a następnie wymieniamy go lub naprawiamy.

Diagnostyka komputerowa polega na komunikacji komputera diagnostycznego ze sterownikami testowanego układu, co pozwala na dostęp do pamięci błędów. Wtedy możemy stwierdzić pochodzenie i rodzaj błędu.

Pełną diagnostykę samochodu polecamy świeżo upieczonym właścicielom używanych aut (zwłaszcza z bliskiego Ursynowa). Kompleksowy test auta dostarczy wiedzy o stanie samochodu i pozwoli wykryć ewentualne awarie oraz dokonać optymalizacji osiągów auta pod kątem m.in. mocy i spalania.

Autkowawa – specjalizacja z klimatyzacji samochodowej

Sprawnie działająca klimatyzacja wymaga regularnego serwisu, ze względu na naturalny ubytek czynnika chłodzącego oraz zanieczyszczenia, pleśnie i grzyby czy rozszczelnienie, jakie może powstać w czasie użytkowania. Ważne jest, aby na bieżąco reagować na niepokojące sygnały (słaby nawiew, nieprzyjemne zapachy, brak ciepłego/ zimnego nawiewu), przez co utrzymamy układ w nienagannym stanie.

Oferujemy:

Do diagnozy i naprawy układu klimatyzacyjnego używamy m.in. stacji lutowniczej na gorące powietrze oraz endoskopu do wyszukiwania mikropęknięć. Korzystamy ze zautomatyzowanego urządzenia serwisowego marki Ecotechnics, oferującego szybkie oczyszczanie i napełnianie układu.

Warsztat samochodowy Ursynów

Serwis klimatyzacji w Autkowawa to:

  • optymalna wydajność nawiewu,
  • czyste filtry,
  • brak przykrych zapachów,
  • higieniczne użytkowanie.

Jazda samochodem powinna być komfortowa, gdyż przede wszystkim wpływa to na bezpieczeństwo jazdy. Dlatego nie zwlekaj zbyt długo i zadbaj o komfort swojej klimatyzacji w naszym serwisie.

Twoje miejsce na mapie warsztatów samochodowych

Mamy ambicję, aby jak największa ilość kierowców traktowała nasz warsztat jako bezpieczną przystań, w której mogą bez oporów powierzyć swoje auto w ręce naszych mechaników. Zapraszamy do kontaktu kierowców z całej stolicy. Jeśli mieszkasz na Ursynowie, wpadnij tym bardziej – jesteśmy po sąsiedzku.

TOP